Zapewnienie bezpiecznych i higienicznych warunków nauki i pracy na terenie szkół i placówek oświatowo-wychowawczych, wymaga uwzględnienia szeregu czynników wynikających ze specyfiki działalności danej szkoły czy placówki. Jest to zrozumiałe gdyż inne warunki należy spełnić w przedszkolu, inne w szkole podstawowej, inne w szkole o profilu zawodowym, a jeszcze inne w, przykładowo, ośrodku młodzieżowym. Ponadto w każdym przypadku mamy do czynienia z zakładem pracy zatrudniającym grupę pracowników na określonych stanowiskach.

Okładka - Bezpieczeństwo i higiena nauki i pracy w szkołach i placówkach oświatowo-wychowawczych
  • ISBN: 978-83-923346-8-2,